biuro@ebudowlanka.pl
+48 502 732 831 / +48 796 159 606
  • Przedsiębiorstwo remontowo-budowlane eBudowlanka Sp. z o.o. jest jedną z prężniej rozwijających się firm budowlanych województwa łódzkiego. Posiada 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu prac wykończeniowych i budowlanych. Więcej...

O firmie

Przedsiębiorstwo remontowo – budowlane Budowlanka Sp. z o.o. jest jedną z prężniej rozwijających się firm budowlanych województwa łódzkiego. Posiada 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac wykończeniowych i kompleksowo budowlanych.

W obecnej chwili Budowlanka Sp. z o.o. ma na swoim koncie dziesiątki wykonanych kompleksowo inwestycji, wieloletnią praktykę w budownictwie popartą doświadczeniem właścicieli i renomą na rynku.

Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe i budowlane gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług.

Pod nową nazwą Budowlanka Sp. z o.o. działamy od niedawna stąd też potężny zapał, wysoko podniesiona poprzeczka i chęć wybicia się poza dzisiejszy, mało atrakcyjny rynek pracy, w którym to choć sektor usług jest bardzo rozwinięty to nie stoi on na wysokim poziomie.

Swoje działania prowadzimy często we współpracy z innymi zaprzyjaźnionymi firmami, dzięki czemu potrafimy wykończyć dom, mieszkanie, lokal użytkowy łącznie z elektryką, hydrauliką, czy instalacja klimatyzacji. Wszelkie nasze prace objęte są gwarancją, natomiast pomiary i kosztorysy wykonywane są nieodpłatnie.

Inwestorom indywidualnym służymy fachowym doradztwem przy wyborze technologii budowlanych. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Każde zlecenie zawsze jest dla nas nowym wyzwaniem do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas prac jest naszym celem. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Nie boimy się podejmować wykonania Państwa najśmielszych, często nowatorskich i oryginalnych rozwiązań.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Realizujemy pracę na terenie Radomska, powiatu, województwa łódzkiego, a także w obrębie całego kraju.

Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa na prace remontowe, budowlane oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za oferowane przez nas usługi.

Z zakresem oferowanych usług możecie zapoznać się Państwo w zakładce NASZA OFERTA

szkic

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!